Çfarë ndodhi me Xhensilën… Braktis ‘Pallatin e Kongreseve’ teksa Besi është në skenë

45
REKLAMA

Në Pallatin e Kongreseve është duke u shfaqur festivali i ‘Këngës Magjike’.

Krah moderatorit ‘historik’ Ardit Gjebrea, këtë herë i janë bashkuar dhe dy aktorët e humorit Bes Kallaku dhe Erion Isai.

Natën e parë, në sallë ishte e pranishme dhe Xhensila, bashkëshortja e Besit. Ajo ndahu me fansat e saj momente nga festivali. Por këtë herë ajo ka preferuar ta ndjekë Besin nga ekrani i televizorit.

REKLAMA

Çfarë të ketë ndodhur me të bukurën e Besit? Çfarë e bëri atë të humbiste Besin në versionin e tij më të ri?

Vetëm para pak ditësh doli në media lajmi se ajo ishte në pritje të ëmbël, fjalë këto që u kundërshtuan nga këngëtarja. Megjithatë ne vazhdojmë të mbetemi me dyshime./Express/

REKLAMA