BMW shuan modelin e famshëm, sjell pasuesin e tij (FOTO)

BMW shuan modelin e famshëm, sjell pasuesin e tij (FOTO)

373
0
Shperndaje

2015-bmw-z4-interior-amazing_1472459226-5995422

Prodhimi i modelit BMW Z4 ka përfunduar me sDrive35is me ngjyra Portokalli Valencial me 340kf i cili është varianti më i fuqishëm i këtij modeli.

BMW ka raportuar se ka shitur më shumë se 115,000 vetura E89 Z4, transmeton Express. Tani BMW nuk prodhon më vetura me dy ulëse dhe vazhdimi i prodhimit të modelit të ri Z5 pritet të filloj në vitin 2018.

Nëse dëshironi veturë Gjermane sportive kabriolet me dy ulëse tani duhet të drejtoheni tek Mercedes ose Audi.

2015-bmw-z4-interior-amazing_1472459226-5995422

Picture 1 of 14