Bleona Qereti nxjerr në shesh ‘zogun’, zbulon sa persona ia kanë parë…

27
REKLAMA

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti ëshë rrikthyer pas në kohë.

Muaji dhjetor sipas saj do të sjellë të gjitha punët e saj si fotomodele. Bleona e ka nisur  këtë ripostim të fotove më pikante me ato që për kohë me rradhë u bënë ndër më të komentuarat. Bleona ishte nëdër të parat që guxoi të ekspozonte pjesët intime.

Dhe krah publikimit ka një lutje për të gjithë moralistët.

‘Dhejtori eshte muaji qe do te publikoj fotot e mia nder vite; 3 Foto per cdo look, cdo dite deri ne 1 Janar 2018. Komentoni cili look ju pelqen me shume. Ju lutem te gjithe “moralistave” fallco te kursejne komentet “e ceshtjes se nderit”, dhe te kuptojne nje here e mire, qe keto jane foto artistike nder vite, dhe ne momentin qe jane bere kane qene minimum 10 veta ne set. Ju dua #Bleona’ shkruan Bleona krah postimeve të saj./syri.net

REKLAMA

REKLAMA