Benardit do t’i ikë truri: Xheni gjen ngushëllim tek ish-banori i BBA pas ndarjes

29
REKLAMA

Ndonëse tashmë janë tërhequr nga bota e spektaklit, Xheni dhe Benardi vijojnë të jenë në qendër të vëmendjes nga mediat rozë për shkak të ndarjes së tyre të bujshme përgjatë spektaklit “Dance With Me”.

Dyshja herë pas here në intervista apo rrjetet sociale rindez debatet mbi historinë e tyre dhe këtë ka bërë së fundmi Xheni, me një postim në Insta Story. Mbrëmjen e djeshme, ajo ka treguar se bisedon me Musain, një tjetër ish-banor i “Big Brother Albania”.

REKLAMA

“Bisedat tona të gjata!”-ka shkruar Xheni në foton ku ajo shihet duke komunikuar në një videotelefonatë me Musain. Le të themi që Benardit ndoshta s’do t’i bëhet qejfi…/xing.al

REKLAMA