Autoret Publikuar nga publialb2

publialb2

4 Artikujt 0 COMMENTS

Vjen Rambo femër

  Modelja kanadeze, Sarah McDonald, ka treguar 'arsenalin' e saj marramendës në një set të ri fotografish me veshje seksi me elemente ushtarake, që është...

Vajza serbe këndon shqip këngën e Remzie Osmanit (Video)

Një video që po qarkullon prej kohësh në internet shihet një vajzë serbe tek këndon një këngë të Remzie dhe Nexhat Osmanit. Më poshtë mund...

Ja pse kercenon se do hidhet nga vinçi 26 vjecari...

Erjon Selimaj quhet personi i cili në gjendje të rënduar psikologjike ka hipur në vinçin në stadiumin "Qemal Stafa", duke kërcënuar se do të...

Vendimi historik / Më 9 nëntor Shqipëria nis negociatat për anëtarësimin...

Komisioni Europian do të miratojë në 9 nëntor 2017 vendimin historik për hapjen e negociatave me Shqipërinë për anëtarësimin në BashkiminEuropian. Lajmi konfirmohet për "BalkanWeb"...