Autoret Publikuar nga Publialb

Publialb

2081 Artikujt 0 COMMENTS

Ndryshimi drastik i vajzës që e tallnin në shkollë, sot çmend...

29-vjeçarja Raina Trindade është një nga femrat e cila i bën meshkujt lehtësisht për vete tani dhe fiton shumë kollaj vëmendjen e tyre falë...

“Zbërthehet” këngëtarja shqiptare: Na ofrojnë para për seks

Anxhela Peristerin të gjithë e njohin si një këngëtare që ka një zë shumë të mirë dhe që muzika live është frymëzimi i saj....

“Dua një miliarder nën 40 vjeç, të mos jetë i martuar...

Bleona Qereti godet sërish. Në një intervistë për “mangobunch.com”, ajo ka folur për karrierën e saj muzikore, por edhe për jetën personale. Një ndër pyetjet...

“Provokimet me femrat seksi dhe të bukura në burg m’i bënte...

Ish-truproja i Sali Berishës, përmes një statusi në Facebook bën një akuzë të re. Izet Haxhia rrëfen një histori konkrete provokimi me femra të...

22-vjeçarja jep provimin e patentës dhe zhvishet e tëra, por ja...

E kush tha që provimi i patentës është i lehtë? Një 22-vjeçare pasi ngeli disa herë në provimin teorik të patentës, vendosi që të...

“Lodra” perfekte për meshkujt, a e bën kjo shpikje trupin e...

Shkenca po avancon dita ditës dhe për fat të keq, ka filluar të zëvendësohet edhe trupi i njeriut. Pas kukullave plastike të cilat kanë...

“Shpejtësi dhe çmenduri”, futbollisti i kombëtares shqiptare përtej limiteve në autostradë

Futbollistët e Kombëtares Shqiptare janë shpesh në qendër të vëmendjes, sidomos kur ata e ekspozojnë jetën që bëjnë. Kështu, kjo video e postuar në profilin...

Vajza nga Tirana: Të gjithë më tallnin për peshën, por ja...

Dea Spahiu është vajza nga Tirana që sjell një histori vërtetë frymëzuese! Para tre vitesh, ajo peshonte 110 kg. Sigurisht, pesha e saj e...

“Është super bos me lekë, të shpisë thuaju që po ikën...

Një vajzë ka raportuar pranë redaksisë së Jetaoshqef.co “ofertën tunduese” që i është bërë nga një e njohura e saj. Ajo është 21-vjeçe nga...

Policja bionde nevrikos shoferin në mes të Bllokut, veprimi i saj...

Kohët e fundit Policia e Shtetit bën publike çdo ditë me shumë krenari shifrat e gjobave, të arrestuarve, madje u bën edhe video, të...