Autoret Publikuar nga Publialb

Publialb

2081 Artikujt 0 COMMENTS

Kjo modele e fitnesit, ëndrra e çdo mashkulli

Çdo mashkull do të donte së paku një trajnere si kjo! Danielle Vaughan është modele dhe trajnere fitnesi e cila është duke bërë bujë në...

Sheiku i Dubait shkon në zyre dhe nuk e gjen asnjë...

Një kontroll i papritur në zyrat e shërbimit civil nga sunduesi i Dubait rezultoi në atë që për sheikun Mohammed konsiderohej pamje e papranueshme...

Encës për pa sa nuk i zbulohet gjoksi, mundohet ta mbulojë...

Një incident jo i këndshëm i ka ndodhur këngëtares Enca Haxhia. Teksa ka dalë shëtitje me disa mikesha, Enca ka rënë në sy për veshjen...

Miliona para derdhen lumë në dasmat shqiptare, ja cilët këngëtarë e...

Grumbuj parash të përfituara nga bakshishet në dasmat tradicionale shqiptare, përveç pagesës për të kënduar gjatë natës, janë fitimet e pallogaritshme që këngëtarët shqiptarë...

Ja çka mendojnë fëmijët e prostitutave kur shohin mamatë e tyre...

Uau, askush nuk dëshiron mendojë që mamaja e tij të jetë një pornostare, imagjinoni që ajo të jetë e tillë. Të gjithë i duam...

Më të mira të pasmet nëna apo vajza? (Foto)

Një nënë me forma të rrumbullakosura dhe e bija po garojnë mes tyre në mis BumBum, duke tentuar të rrëmbejnë kurorën e femrës me...

Këto janë të pasmet e vitit (Foto)

Sivjet ajo është shpallur fituese e konkursit “Të pasmet e vitit”. Kuptohet lehtë pse. Jennifer Metcalfe u fotografua duke pushuar në Ibiza me mikun e saj,...

E fejuara tregon se si i dashuri i saj milioner feston...

Çdo ditë, Juliann Nicole gjen në mediat sociale foto të të fejuarit të saj, duke pozuar me femra të zhveshura pas festave të çmendura. Bukuroshja...

Kalendari i vitit 2017, plot femra të zhveshura (Foto+18)

Meshkujt pëlqejnë femrat e zhveshura. Meshkujt pëlqejnë edhe zgarën. Po sikur t’i bashkosh të dyja? Një gjerman kishte këtë ide dhe krijoi atë që është cilësuar nga...

Kamp shtëpizën që e bleu për 2 mijë dollarë e shndërroi...

Për shumë të rinj, blerja e shtëpisë është pothuajse e pamundur. Çmimet e tyre në veçanti në qytet e mëdha janë tejet të larta,...