Autoret Publikuar nga Publialb

Publialb

2081 Artikujt 0 COMMENTS

Video/ Genta e Big Brother: Më kanë ofruar 5 mijë euro...

Ish-banorja e Big Brother Genta Gjalpi është shfaqur sërish në media përmes një interviste të dhënë për Kelvi Kadillin në INTV. E pyetur nëse ka...

Francë, e puth në gjoks gjatë emisionit live, plasin debatet/ VD

Një puthje në gjoks gjatë një transmetimi televiziv në Francë ka ngjallur reagime të shumta në Francë.  Aktorja e cila po  imitonte Kim Kardashian...

Kur do martohen Geti dhe Marina?!

Pasi më në fund e ndërprenë sagën e mos shfaqjeve publikisht e mos pranimit të lidhjes, Geti dhe Marina, një prej çifteve më të...

VIDEO shokuese/ Gjyqtari që hetonte trafikantët e rrezikshëm të drogës, vritet...

Vicente Antonio Bermudez Zacarias, një gjyqtar që po hetonte disa nga trafikantët më të rrezikshëm të drogës në Meksikë, është vrarë pranë shtëpisë së...

VIDEO/ Rrjeti çmendet pas instruktores turke të fitnessit (pikërisht për arsyen...

Kjo video ka bërë xhiron e rrjetit duke marrë më shumë se 15 milionë klikime. Një instruktore fitnessi në Turqi ka demonstruar një ushtrim. Por 39-vjeçarja...

Jese Rodriguez, futbollisti me të dashurën më seksi në botë (FOTO)

PSG është "zbukuruar", ndërsa Real Madrid është "dobësuar". Transferimi i Jese Rodriguez nga Reali te klubi parisien, ka bërë që “konkurrenca” e bukurosheve në Francë...

FOTOT/ Loja e çmendur: Çfarë bëjnë të rinjtë amerikanë me të...

Kjo “sfidë” ka çmendur Amerikën. Të rinjtë amerikanë kanë nisur një lojë ku pijnë birrë nga të pasmet e femrave. Fotot e tyre po bëjnë xhiron...

Dy vajza në Tiranë irritojnë klientët në lokal, veprimi i tyre...

Pak minuta më parë pranë redaksisë Jeta Osh Qef kanë ardhur foto që tregojnë një veprim të çuditshëm të dy vajzave në një lokal...

13 familjet që kanë në dorë gjitha paratë e botës: Forcat...

Forcat hije pas rendit të ri botërorë paraprakisht janë duke ndjekur një agjendë të ngadaltë për të kontrolluar totalisht njeriun dhe resurset e planetit...

Pornostarja italiane, tifoze e Hysajt dhe Napolit (FOTO)

Bukuroshja italiane Marika Fruscio, është tifoze e flaktë e skuadrës së Napolit. Ky ekip pas javës së katërt në Serie A, i prinë tabelës me...