Autoret Publikuar nga admin

admin

1803 Artikujt 0 COMMENTS

Harrojeni të dashurën e deputetit shqiptar, shikoni ç’farë shoqe ka ajo.....

Nëse deri tani Iva Aliko u njoh nga të gjithë, kjo ndodhi për shkak të deklaratës së saj që prej kohësh ishte në lidhje...

Kurrë nuk u zbulua i kujt ishte “penisi” me të cilin...

Bëri bujë kur postoi fotot në Snapchat. Por kurrë nuk u zbulua se çka në të vërtetë ishte ai objekt që ngjante me organin gjenital...

Keni parë ndonjëherë modelim nudo? Tani e keni mundësinë (Video+16)

Një shfaqje mode e realizuar në Çeki, ka lënë gojë hapur të pranishmit por edhe të tjerët që e panë përmes internetit. Kjo video...

Arsyeja pse kjo vajzë po e shet virgjërinë është emocionuese (Foto)

Një studente ka nxjerrë në ankand virgjërinë e saj, me qëllim që të mbledhë para për të paguar studimet jashtë vendit. 20-vjeçarja dëshiron të...

Dhjetë fakte për pasurinë marramendëse të Pablo Escobari

Pablo Escobar, i njohur ndryshe si “Mbreti i kokainës”, ishte djali i një fermeri të varfër kolumbian, por pa mbushur ende mirë 35 vjeç,...

Ka dicka qe nuk shkon ne kto foto ? Testojeni inteligjencën...

Sekreti i kësaj fotografie në përmbajtje është mjaft i thjeshtë – mirëpo kjo pasi ta kuptoni se për çfarë bëhet fjalë Këtu mund të shihni...

Nisen për ditëlindje, por ja si përfundojnë…

Një vajzë në Amerikë vendos që ditëlindjen e saj të 21 ta festojë së bashku me shoqet një club striptizmi. Vajzat të kuruara deri...

Ky burrë la shtatzëna në të njejtën kohë dy gratë e...

Mund të cilësohet si një familje “perfekte”: Një burrë me dy gra, fëmijë dhe të gjithë jetojnë të lumtur. Çifti britanik Buddy dhe Rose Sullivan...

Ferrari që po “terrorizon” Tiranën, po tremb edhe policët (Foto)

Një makinë Ferrari është parë dje të qarkullojë në rrugët e Tiranës, ku qytetarët raportojnë se lëvizte me shpejtësi e mbi të gjitha ka...

Prej 50 deri 100 euro ora: Ja ku mund të gjeni...

Gra publike ose gra të përgjithshme. Kështu quheshin punëtoret e seksit në Shqipërinë e qeverisur nga Mbreti Zog, i cili mori vendimin për ta...