Autoret Publikuar nga admin

admin

1803 Artikujt 0 COMMENTS

Januzaj i “çmendur” pas bukuroshes nga Prishtina (FOTO)

Adnan Januzaj më në fund ka gjetur diçka që mund t’ia kthejë vëmendjen në Kosovë. Adnan Januzaj ka refuzuar t’i përgjigjet pozitivisht ftesës së përfaqësueses...

Mënyra si e mbani dorën tregon shumë për ju, testojeni veten

Ju sjellim tre llojet të personaliteteve që tregohen nga mënyra se si ju e shtrëngoni grushtin. Ne kemi provuar shumë mënyra për të parë në...

“Gangsterja” seksi nga Elbasani nxjerr të pasmet dhe tërbon keq meshkujt...

Trejsi Sejdini, “gangsterja” seksi nga Elbasani që u bë e njohur për videon e dhunshme në të cilën ajo bashkë me disa të njohur...

Këto foto nuk janë ashtu siç duken në shikim të parë...

Disa njerëz kanë pasur disa momente të çuditshme, të cilat rastësisht i kanë kapur përmes aparatit fotografik – momente këto të cilat kur janë...

Modelja italiane zhvishet nudo para fotografit shqiptar (Foto+18)

Fotografi i njohur shqiptar, Eugenio Qose ka mahnitur me fotografit e fundit. Ai ka zhveshur modelen e famshme Italiane,Erika Albonetti. Modelja shfaqet krejtësisht e zhveshur, këto...

Kjo është vajza me të pasmet më të forta, pas saj...

Ajo është vetëm 22 vjeçe por trupi i saj ka më shumë fansa sesa ka ajo ditë jetë. Bëhet fjalë për bukuroshen me trupin...

Këtë femër seksi duhet ta ketë zili edhe vetë Kim Kardashian...

Me këto forma që të befasojnë, nuk është çudi që ajo është mbiquajtur edhe “Kim Kardashian e Rusisë”. 21-vjeçarja Anastasia Kvitko ka braktisur Rusinë dhe...

Mësuesja seksi, askush nuk ikë nga ora e mësimit (Video)

Një mësuese e re, që besohet të jetë mësuese e matematikës, ka fituar popullaritet në shkollë falë pamjes së saj. Videoja, që besohet se është...

Noizy konvertohet në musliman! (Foto)

Reperi nga Shqipëria, Noizy së fundmi ka befasuar opinionin me një fotografi, ku në dorë mban librin e shenjtë Kur`anin. Noizy i përket fesë së...

Bënin shaka me të sepse ishte e plotë, por për tri...

Një femër britanike që vihej në lojë për shkak të pamjes së saj ka marrë një vendim radikal për të ndryshuar totalisht pamjen e...