Autoret Publikuar nga admin

admin

1803 Artikujt 0 COMMENTS

6 mënyra të çuditshme të shqiptarëve për të thënë “Të dua”...

Në tekste këngësh. 1. Kur ajo është “e nxonme” dhe ti do t’i thuash se e do, por ajo s’e mban mend kush je: “Geasy te...

Vajza nga Mitrovica që bën foto nudo (Foto+16)

Modelja nga Mitrovica, Besa Istrefi, përmes "Facebook"-ut ka treguar linjat e saj trupore Kësaj radhe, përpos fotografive gjysmë nudo që i bëri javën e kaluar,...

Gjoksi i Kallashit ndër vite (Foto)

Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi, mbetët njëra ndër personazhet me të komentuara në mediat rozë, kjo pasi që valltarja gjithmonë provokon në mënyra...

A është kjo nëna më sexy në Prishtinë? (Foto)

Nuk janë vetëm nënat VIP ato të cilat arrinë të mbajnë format dhe të tërheqin vëmendjen me pamjen e tyre edhe pasi bëhen me...

Kjo aktore e njohur ofron seks oral për të gjithë, por...

Në 4 dhjetor italianët do të thirren në një referendum, por aktorja Paola Saulino u ka bërë një ofertë atyre që do të votojnë...

Mercedes-Benz X-Class, kamionçina e parë nga gjiganti automobilistik [FOTO / VIDEO]

Mercedes ka prezantuar jo një, por dy versione të kamionçinës koncept X-Class. Modelet e prezantuara janë "Stylish Explorer" dhe "Powerful Adventurer", transmeton Express. Stylish Explorer...

Pornostarja shqiptare del 100% nudo, i shihet… (Foto+18)

Alby Rydes, shqiptarja e njohur që aktualisht ka profesionin e pornostares, gjithashtu e njohur edhe ndërkombëtarisht, nuk po ndalet së treguari linjat e saj...

Kjo është Audi A9, të gjithë janë të mahnitur me konceptin...

Tesla duhet të mbahet mirë, Audi po vjen me modelin e saj A9. Veturat elektrike do të pushtojnë botën në të ardhmen dhe të gjitha...

Shokon modelja: Poza nudo me të dashurin (Foto+18)

Një top-modele argjentinase ka shkaktuar një skandal në rrjetin e saj social pasi ka publikuar një foto nudo me të dashurin e saj tenist. Ajo...

Kalendari 2017: Zhvishet femra më seksi e vitit (Foto)

Modelja Vicky Pattison në setin e saj fotografik për kalendarin e vitit 2017, ka pozuar mjaft seksi Pozat e saj në ujë, vetëm me rroba...