23-vjeçarja miliardere që po çmend policët (FOTO)

23-vjeçarja miliardere që po çmend policët (FOTO)

667
0
Shperndaje

Emri i saj është Mara Bagdasaryan dhe është vajza e një miliarderi rus.

23-vjeçarja, e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale, ka tërbuar policët ruse.

Ajo thyen çdo ditë rregullat e qarkullimit me makinat e saj luksoze, por askush nuk mund ta ndalë.

Së fundmi, ajo ka publikuar një video ku shihet të ecë me 170 km/h me Benzin e saj 100 mijë eurosh.

“Kur e ke me nxitim”, shkruan ajo sipër videos së publikuar në Instagram.

Natyrisht që policët e ndalojnë, por kur shohin se kush është, e kanë të pamundur të bëjnë diçka, ndaj dhe avazi vazhdon.

miliardere111476050675

Picture 1 of 10